Stránky MŮJCITÁT byly integrovány pod domovský server Poeta.cz. Během 3 vteřin budete přesměrováni.


Zpět na hlavní stránku
Vítejte na největ‘ím českém serveru věnovaném citátům, aforismům a příslovím. Vítejte v ří‘i slovních kouzel!
Seřadit citáty podle
Autorů
Kategorií
Data přidání
Hlasování

Přidat
Citát
Zamyšlení
Námět, kritiku, názor ...

Administrátorská sekce
Vstoupit
Informace

Zasílání citátů e-mailem
Informace
Registrace

Vyhledávání

Nápověda

Na této stránce se dozvíte vše důležité k ovládání funkcí a služeb serveru MůjCitát.

Hlavní stránka
Hlavní stránka je rozdělena do několika sekcí. Jednotlivé sekce jsou Náhodný citát (zobrazuje náhodně vygenerovaný citát), Novinky, Citát dne (zobrazuje nejoblíbenější citát minulého dne), Nejnovější citáty, Citát měsíce (zobrazuje nejoblíbenější citát minulého měsíce), Statistiky návštěvnosti, Citát roku (zobrazuje nejoblíbenější citát minulého roku), Nejoblíbenější citáty.

Řazení citátů
Server MůjCitát řadí citáty podle následujících kritérií: Autorů, Kategorií, Data přidání a podle hlasování. Řazení podle hlasování se pak dělí na řezení podle počtu hlasů a počtu bodů. U řazení podle autorů a kategorií stačí kliknout na příslušný odkaz v levém menu a systém zobrazí příslušný seznam autorů nebo kategorií. U řazení podle data přidání a hlasování je nutné vepsat počet citátů, kolik chcete zobrazit.

Hlasování pro citáty
Abychom zjistili především pro Vaše potřeby, které citáty se Vám líbí, je náš server vybaven funkcí hlasování. Hlasovat můžete tak, že u zobrazeného citátu kliknete na příslušný počet bodů, který chcete citátu dát. Rozmezí pro hlasování je od -3 do +3.

Informace o citátech
Informace o citátech zahrnují jakési statistiky hlasování pro daný citát. Informace se zobrazí buď po hlasování pro daný citát nebo po kliknutí na "i" u příslušného citátu.

Zamyšlení nad citáty
Funkce zamyšlení nad citáty slouží k vyjádření návštěvníků k danému citátu. Zamyšlení se přidává tak, že kliknete na odkaz "Přidat zamyšlení" u informací daného citátu (viz výše). Zamyšlení bude zveřejněno do několika málo dnů. V zamyšleních se může kdokoliv vyjádřit k myšlence citátu, zhodnotit ho nebo jen napsat svůj názor na něj. Zamyšlení nad citáty zobrazíte tak, že kliknete na odkaz "Zobrazit zamyšlení" u informací daného citátu (viz výše). Odkaz "Zobrazit zamyšlení" je zobrazen pouze v případě, že u daného citátu nějaké zamyšlení je popřípadě jsou.

Přidání citátu
Aby nebylo přidávání citátu pouze na nás, můžete se také zapojit. Stačí kliknout na odkaz Přidat citát v levém menu. Na stránce, která se Vám zobrazí můžete buď rovnou vyplnit daný citát nebo ve spodním formuláři vyplnit, kolikrát chcete daný formulář zobrazit. Tím si ušetříte práci, když budete chtít poslat více citátů. Citáty se objeví na serveru do několika málo dnů.

Přidání námětu, kritiky, názoru ...
Po kliknutí na příslušný odkaz v levém menu se Vám zobrazí stránka, na které v příslušných polích můžete vyjádřit Váš názor na server MůjCitát.

Navigace
Navigace slouží k usnadnění Vaší práce. Po kliknutí na "Zpět o jednu stránku" budete přesunuti na předchozí stránku, po kliknutí na "Vpřed o jednu stránku" budete přesunuti na následující stránku (pouze v případě, že jste se předtím vraceli) a po kliknutí na "Obnovit stránku" bude aktuální stránka zobrazena znovu. Jako prostředek pro navigaci Vám může také sloužit naše logo. Když na něj kliknete, budete automaticky přesunuti na hlavní stránku.

Administrátor
Administrátor je člověk, který vkládá citáty a zamyšlení přímo do systému. Jak se jím můžete stát? Stačí často a spolehlivě posílat citáty a zamyšlení:)

Zasílání citátů e-mailem
V této sekci se můžete zaregistrovat pro zasílání nových citátů e-mailem. Každý nebo skoro každý den Vám přijdou e-mailem nové citáty za uplynulý den. Registrace probíhá ve dvou krocích. Nejdříve Vám na e-mail přijde autorizační kód a po jeho vložení do formuláře budete zaregistrováni.

Sekce pomoc
V sekci pomoc nám můžete pomoci buď finančně (informace o tom, jak se zobrazí po kliknutí na příslušný odkaz) nebo zobrazováním speciální stránky (odkaz je zobrazen v textu na stránce s informacemi).

Vyhledávání
Vyhledávání lze použít při hledání určitého textu v citátech, mezi autory a mezi kategoriemi. Pro vyhledávání lze použít i jen část hledaného výrazu.

TOP 20
V této sekci je seřazeno 20 nejoblíbenějších autorů a kategorií.

Pro webmastery
Na žádném jiném webu o citátech toto nenajdete. Jedině u nás můžete využívat službu, díky níž si umístíte na stránky krátký kód, který Vám na nich bude zobrazovat citáty. Navíc si můžete při registraci navolit množství parametrů, počínaje barvou písma konče výškou textu.

Posílání citátů
Citáty můžete posílat dvojím způsobem - e-mailem nebo jako sms. Můžete je odesílat z informací o citátů (odkaz info) nebo při hodnocení daného citátu.

Dnes je 14. 07. 2024
Svátek má Karolína
Zítra slaví Jindřich

Další funkce
FORUM nové
Nápověda
TOP 10
Pro webmastery
Nehodnocené citáty
Pomoc

Kontakt
mongi@centrum.cz
muj-citat@poeta.cz
CHAT MP (nick Mon-gi)
ICQ: 108078007

PageRank
RSS

Tiskovky.info
Europoslanec Zdechovský navrhuje vytvoření evropské trollí farmy k rozvratu totalitarismu v Rusku
Lenka Helena Koenigsmark novou členkou dozorčí rady Y Soft

Optimalizováno pro rozlišení 800x600 a IE 4.0 a vyšší, NN 4.0 a vyšší
© WEB 2000 - 2005 Mon-gi, © GRAFIKA 2002 - 2003 Mon-gi & Deries, Verze stránek: 3.7.1