Imprese 14.5.2009 To je dobře Horáci.Neber to ve zlém.
Requiem pro lásku 14.5.2009 Tak na formě se dá ještě jistě pracovat.No a co se týče myšlenky...i taková strana světa odhaluje svou tvář, ale nemyslím, že by to bylo vítězství.
Marcela 14.5.2009 Prosímtě Anetko, prozrad mi jak může kluk v černé s kuklou na hlavě vypadat roztomile?A hlavně jak se to pozná?
Propracuj detaily, bude to trhák.:)
i málo stačí 14.5.2009 Ke svému komentu pouze dodávám, že poslední sloku vidím jako zbytečnou právě proto, že poenta je dobře čitelná ve slovu předchozím.
Alienacio 14.5.2009 Jak se básen skutečně má, je dobře vědět, vytvoří se Ti tak celkový obraz ze Tvé tvorby a pokud jsi schopna použít intuici, tak není o čem mluvit.A Kamčo,to co jsem napsala je jen názor jednoho člověka a to není celý svět.:)
Ach Včerejšky 14.5.2009 Nebud smutnej, Horácku.:)...Tohle by byla básen bomba, kdyby to neznělo tak lámavě a trochu si si s tím ještě vyhrál.Parádní, hluboká pocitovka v kombinaci s užitím zásadních slov k dostatečnému předání vlastní pocitové informace.Co bylo včera, bude zase zítra, když budeš chtít.:)
Na Pobřeží Slonoviny 14.5.2009 Tady je vidno jak je nadpis zavádějící....konec básně mě hezky kopnul zpátky do Čech k výpravě zvané ,,Apalucha,,.
i málo stačí 14.5.2009 Poslední sloka je zcela zbytečná.Kdyby tam nebyla, dala bych pětičku.Skvělý nápad i ztvárnění.
Alienacio 14.5.2009 Kamčo, není tu dojem, kterého bych se chytila.Doufám, že subjektivní pravda je lepší než žádný komentář.
Imprese 14.5.2009 Velice ocenuji pokusy o něco nového...chceš-li slyšet můj názor, dojmy z této básně se mi jaksi rozmělnily v délce básně a na konci nezbylo nic.Jakto?
Chci to vnímat jinak, ale nejde to.
Smrt! 14.5.2009 Zřejmě mi cosi uniklo.At je to co je to, nech se od někoho krásně a dlouze obejmout.:)
(S)Vědomí 14.5.2009 Tohle je básen na mou notu.Hluboká, potemnělá, odvážná, upřímná, krutá a tak pravdivá.
Kdesi 14.5.2009 Fontána z konopí..proti gustu žádný dišputát.Básen je to ovšem dokonalá.
Oči mých milenek 13.5.2009 To právě víš jen TY.Já si ji krásnou představuji, když čtu Tvé řádky.A co je krása to vidíme všichni také rozdílně:)To je mazec....
Oči mých milenek 13.5.2009 Nezval byl genius a z Tebe by měl určitě radost.Básen sice nijak zvlášt negraduje, ale nevyměnila ani nevynechala bych jediné slovo.Je krásná jako Tvá múza.:)
Skvrna na kabátě 13.5.2009 Počítám, že Tvá básen má myšlenku hlavní a ta je dle mého v poslední sloce.Tak tedy tu mám na mysli.:)
Hymnus na intelektuála 12.5.2009 Jasně.Přesně tak, i když některé výrazy jsou příliš zavádějící.:)