Tak jak? 2.1.2022 jak to skončí, netuším..to je jen na tobě.
Taky jsem se sem vrátil po slouhý době (kdysi nick zon) Pamatuju si tě.
Ae tenhle tvůj návrat není ani báseň, ani nic jinýho...možná výkřik :)
Milan Vás baví 28.12.2021 ahoj dědku, myslím, že chybička se vloudila. Tuhle jsi tu publikobal už jednou letos koncem října. Hned mi to bylo povědomé. :)
http://www.poeta.cz/basen/milan-bavi
Chlopeň 27.12.2021 ale jo, je to tady. Mně to ve vyhledávání funguje. Nebo zkus přímo tohle
http://www.poeta.cz/basen/modlitba-pro-jana-hornicka
Chlopeň 26.12.2021 mrkni ještě na tohle (zadej si tady na Poetovi do vyhledávače)
Modlitba pro Jana Horníčka
Chlopeň 26.12.2021 nevím, jestli se na Poetu Honza vrátí, spíš ne :)
Ale pamatuku si ho, když tady před deseti rokama jako mladej psal.
Dneska je trochu jinde, posílám odkaz...
http://www.h7o.cz/carostrelec/
Města 21.12.2021 jasně že ne, jen jsem si všimnul :)
Kočka 21.12.2021 napsaný "krásně úsporně", výstižně a zároveň laskavě. Kdo měl kočku, ví :)
Města 21.12.2021 jo divný, že to tehdy nikdo nekomentoval, všechny mi přijdou vtipný.
Jen to "přidání Krumlova" mi trochu zavání úlitbou Frídě...jako aby si všimla :)
Rodinná dovolená 20.12.2021 ta první skoro z vlatní zkušenosti :) ta druhá... k "frantíkům" jsem ještě osobně nedoputoval, ale ten závěr ti určitě věřím :) dobré texty.
Smyslnost 20.12.2021 každá smyslnosz má svůj smysl...to jsem jsem samozřejmě chtěl sdělit a nedopsal :)
Smyslnost 20.12.2021 no, vlastně proč ne? Psát o smyslnosti má svůj. Když se to napíše dobře, aby se to dalo "dobře" přečíst :). Myslím, že jsi to dal dobře, kvituju ten ironickej podtext.
Jak zpívaj Kabáti..."každej chlap má někdy strach...:D
https://www.youtube.com/watch?v=xUViF64a4Qc
kdo jsi 16.12.2021 ahoj, tím jsem myslel, jakože se mi to nezdálo špatný :) Piš dál. A klidně mi tykej, my jsme tady taková rodina, ikdyž někdy trochu rozhádaná :)
kdo jsi 16.12.2021 dobrej pokus, tipnul bych si na někoho mladšího a v poezii začínajícího. Jen pocit. Možná se mýlím :)
Backlinks 16.12.2021 jak to tak čtu, je to spíš "nabídka" pro superadmina, že? Ale oni se dostanou všude, kam je "vjezd povolen". Servr Poeta žádné značky "zákaz vjezdu" v tomto ohledu bohužel nemá.
Zdravá strava 16.12.2021 pobavila, dědku. Jen Ad hoc, elita (nebudu specifikovat, jaká :) ) se tomu nebrání,ona to tak chce. My starší si ještě na vepřovým a hovězím pochutnáme, ti mladší už ne. Vždyť to zanechává strašlivou uhlíkovou stopu, jak ty kravičky a vepříci prdí a smrdí, že :D
Sněhové miniaturky 10.12.2021 pěkný, živoucí, potěšující čtenáře. Všechny tři.
Advent... 8.12.2021 slámku jsem nikdy nepil (vím o ní jen z filmů Bobule :) ) Asi to je fakt dobrý.
Můj kamarád má vinotéku, tak se zeptám. Mimochodem, když jsem dr mu jednou svěřil, že jsme pili "krabicák", řek, že jsme prasata :D
Ale to bylo kdysy, dnes jsou i některá krabicová vína kvalitní.
Advent... 8.12.2021 to s tím rumem byla replika ze Švejka. Já sám rum taky moc nemusím :)
někdy... 8.12.2021 to nevadí Frído, že nerozumíš, nemúžeš rozumět všemu :D